Na projekty pomáhající přírodě lze přispívat i on-line metodami

2012 - 04 - 30
Na projekty pomáhající přírodě lze přispívat i on-line metodami

Nové možnosti pro veřejnost jak podpořit ochranářské projekty společnosti Česká krajina pomáhající tuzemské přírodě se otevřely díky zařazení projektu na prestižní dárcovský portál darujspravne.cz. Díky tomu mohou všichni zájemci přispět na ochranu přírody prostřednictvím platebních karet nebo on-line platebního systému PaySec.

„Jsme rádi, že jsme díky portálu darujspravne.cz mohli veřejnosti opět otevřít další cestu, jak podpořit naše projekty a maximálně tak všem zájemcům usnadnit jejich cestu k darování,“ uvedl ředitel společnosti Česká krajina Dalibor Dostál.

Zájemci mohou přispět on-line platebními metodami na adrese darujspravne.cz/krajina a vybrat si způsob darování, který je pro ně nejsnazší. V příštích dnech se na webových stránkách společnosti Česká krajina objeví banner odkazující přímo na její sekci v rámci portálu darujspravne.cz.

Darujspravne.cz je první projekt v České republice, zaměřený na individuální dárce. Hlavním cílem projektu je rozvoj a stimulace osobního dárcovství a angažovanosti veřejnosti do neziskových projektů. Snahou je co nejvíce zkrátit cestu mezi dárci a neziskovými organizacemi. Na portálu se představují projekty prověřených neziskových organizací, které mají aktuální veřejnou sbírku.

Již na přelomu března a dubna získali milovníci české přírody možnost podpořit projekty společnosti Česká krajina prostřednictvím dárcovské SMS. Stačí zaslat zprávu ve tvaru DMS KRAJINA na telefonní číslo 87 777. Česká krajina z částky 30 korun obdrží na svůj projekt Národního centra biodiverzity 27 korun.

Česká krajina

Šultysova 170 • 284 01 Kutná Hora • Česká republika

Máte nějaké otázky? Napište nám: info@ceska-krajina.cz

Napište si o náš newsletter

Registrace je zdarma a můžete ji kdykoliv zrušit. Budeme Vám zasílat novinky a informace o aktualizaci našich stránek. Pro zrušení registrace stačí znovu vyplnit Vaší emailovou adresu.

© Copyright 2009 - 2024 Česká krajina • Všechna práva vyhrazena.