Zakladatel společnosti Česká krajina získal cenu Nadace OKD

2011 - 11 - 11
Zakladatel společnosti Česká krajina získal cenu Nadace OKD

Prestižní cenu Mediální čin roku získal zakladatel a ředitel společnosti Česká krajina Dalibor Dostál. Ocenění mu udělila Nadace OKD, která je druhou největší firemní nadací v České republice. Cenu obdržel jako novinář za trilogii věnovanou největším firemním dárcům, největším firemním nadacím a největším nefiremním nadacím.

„Tohoto ocenění si velice vážím. Nadace i firemní dárci dělají pro společnost velmi významnou práci. Ne vždy je pro ně snadné objevit se v médiích. Jsem rád, pokud jsem jim v tom trojicí seriálů mohl alespoň trochu pomoci,“ uvedl Dalibor Dostál. První část trilogie publikoval v roce 2007, další v roce 2009 a závěrečnou v letošním roce.

Za podporu nadací, firemních dárců a neziskového sektoru byl Dalibor Dostál oceněn již v minulosti. V roce 2009 obdržel Poděkování Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové. S nadacemi a neziskovými organizacemi spolupracuje dlouhodobě. Je například členem poroty soutěže Starosta roku, kterou organizuje Nadace Via, spolupracuje s Fórem dárců a je rovněž členem poroty pro udílení Ceny novinářů v rámci cen Via Bonna.

Česká krajina

Šultysova 170 • 284 01 Kutná Hora • Česká republika

Máte nějaké otázky? Napište nám: info@ceska-krajina.cz

Napište si o náš newsletter

Registrace je zdarma a můžete ji kdykoliv zrušit. Budeme Vám zasílat novinky a informace o aktualizaci našich stránek. Pro zrušení registrace stačí znovu vyplnit Vaší emailovou adresu.

© Copyright 2009 - 2023 Česká krajina • Všechna práva vyhrazena.